Cennik

Blogi firmowe

Częste aktualizowanie strony to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego biznesu w sieci. Tutaj sprawdzi się blog firmowy, dzięki któremu zyskasz sympatię zarówno swoich odbiorców, jak i wyszukiwarki.

Ceny zaczynają się od 25 zł za 1000 zzsznaków ze spacjami. Wartościowy tekst blogowy powinien mieć minimum 3-4 tysiące znaków.

teksty na stronę www

Piszę teksty na stronę internetową, które zamieścisz w zakładkach „O mnie/o nas”, „Oferta”, a także treści do newslettera. Content jest dostosowany do grupy docelowej i pomaga Ci realizować cele.

Proponuję stawkę 30 zł/1000 zzsznaków ze spacjami, ale jeśli masz pomysł na kwotę niezależną od liczby znaków, jestem otwarta na propozycje.

opisy produktów

Przygotowuję unikalne, przyjazne dla wyszukiwarek opisy produktów do sklepów internetowych.

Jeden opis to około 2000 zzsznaków ze spacjami i kosztuje 27 zł.

redakcja i korekta tekstu

Sprawdzam nadesłany przez Ciebie tekst pod kątem poprawności językowej. Jeśli trzeba, dostosowuję go do wymogów internetowych wyszukiwarek.

Ceny zaczynają się od 9 zł/1800 zzsznaków ze spacjami (redakcja) i 6 zł/1800zzs (korekta).

transkrypcje nagrań

Wykonuję transkrypcję nagrań dostosowaną do potrzeb klienta: pełną, standardową lub ekspresową (realizowaną w 24 godziny). Rozliczamy się za liczbę znaków, a nie za długość nagrania. Dzięki temu nie płacisz za sekundy, w których nic się nie działo. 

Transkrypcja pełna (nagranie spisane bez nanoszenia poprawek): 6 zł/1800 zzs.

Transkrypcja standardowa (nagranie plus redakcja i korekta tekstu): 8 zł/1800 zzs.

Transkrypcja ekspresowa: 14 zł/1800 zzs.

Godzina nagrania zawiera około 55-60 tysięcy znaków.

montaż podcastów

Chcesz skupić się na przekazywaniu treści, a sprawy techniczne to nie Twoja bajka? Chętnie zajmę się edycją Twojego nagrania audio. Otrzymasz esencję nagrania: plik w formacie mp3 przyjazny dla słuchaczy i gotowy do publikacji.

120 zł – do 30 minut nagrania

160 zł – do 45 minut nagrania

200 zł – do 60 minut nagrania

240 zł – do 90 minut nagrania

Potrzebujesz tekstu sprzedażowego albo masz inne zadanie związane z treścią? Napisz do mnie, na pewno coś da się zrobić.

I da się to zrobić bardzo dobrze!

 

Podane ceny są cenami netto.

Pin It on Pinterest