Trzy świąteczne piosenki. Na rower!

Kategoria:

Mała choineczka, która stała za (nieużywanym) telewizorem ubrana w zeszłoroczne ozdoby i przykryta kurzem jednoznacznie świadczy o tym, że o świętach raczej nie powinnam się wypowiadać. Jednak kiedy piąty raz w czasie pracy informowałam lud bydgoski, jak może spędzić mikołajki w mieście, w końcu poczułam wenę do pokazania panu w czerwonym kubraczku, że ja też zasłużyłam na coś więcej, niż cytryna w wyczyszczonym bucie! A pokażę to okolicznościowym wpisem na Blogu.

Tak, póki co jest gołoledź, a nie śnieg. Tak, ludzie stojący w dwumetrowej kolejce po karpia w Tesco są dziwni. Tak, jemioła znowu może się nie przydać… Porzuć te złe emocje i udaj się na Indoor Cycling! Jest prawie pewne, że instruktor chce przyozdobić Twoje doznania treningowe muzyczną bombką.

Kim jest Kevin – tego nikomu tłumaczyć nie muszę. Jeśli w tym roku nie udało Ci się oglądać Polsatu podczas najważniejszej emisji roku, podrzuć ten utwór swojemu instruktorowi. Może Standing Climb nie jest jedynym co masz ochotę zrobić podczas słuchania tego utworu, ale Twoim nogom przyda się trochę obciążenia przed świętami, żeby potem nie wertować internetów w poszukiwaniu wszystkich tekstów zawierających słowo „detoks po świętach”.

Natomiast miłośnicy mocniejszego uderzenia będą zachwyceni następnym utworem. Nie muszą spędzać z Mariah Carey kolejnych świąt, tylko pokręcić intensywnie z Gerardem i resztą ekipy. Od lat jeden z moich ulubionych utworów do świątecznego sprzątania. Czyli na rower się nadaje w stu procentach.

Na koniec klasyk, ale spokojnie, to nie „Last Christmas”. Oczywiście do tego ostatniego też można zrobić podjazd pt. „skończyło mi się obciążenie!”, ależ Ewuniu, dlaczego tak drastycznie…

Dżingobelsuję więc… Idę czyścić buty i Tobie też to radzę! A nuż pojawi się w nich coś, co spowoduje w Tobie wyrzuty sumienia i sprawi, że zasilisz grupę rowerową na następnych zajęciach.

Źródło zdjęcia: klik

Listy od Agaty

Za dużo presji w tworzeniu do neta?
Pozwól mi ją z Ciebie ściągnąć.
Zapisz się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera od Agaty Borowskiej. Szczegóły przetwarzania danych znajdę w polityce prywatności.