Trzy filmiki motywacyjne – bieganie

Kategoria:

Cześć!

Jak się macie? Zakochani na wiosnę albo we wiośnie? Trampki wyciągnięte z szaf? Indoor zamieniony na outdoor?

Sezon biegowy już się zaczął (w Bydgoszczy mało efektownie, o czym mogą powiedzieć uczestnicy niedzielnego Run Myślęcinek, którzy nie dostali nawet agrafek do przypięcia numerów startowych) i o wiele łatwiej będzie wstać przed pracą pobiegać, ale niektórzy wciąż chcą tłumaczyć się wiosennym przesileniem. W takich chwilach tym niektórym mogą pomóc różne motywacyjne treści, które przynoszą nam internety. Choć mnie żaden filmik czy zdjęcie z fotoszopa nie zmotywuje bardziej niż to, że mogę się utopić w lipcu (patrz też: Najlepsza jest motywacja negatywna), podsuwam Wam dziś kilka pozytywnych minut, które być może wypchną kogoś na dwór już po kwadransie od założenia butów, a nie po godzinie.

Podoba mi się ten klimat. Ziomek w kapturze i ta muzyka. Doskonale pokazane, jak wygląda samotność długodystansowca. Ta miejska.

Podzielę się z Wami teraz czymś, co uwielbiam. Asics dał radę! Przesycony humorem, kolorami i dystansem (nie tylko kilometrowym) obraz maratończyków.

Na koniec pół minuty, które działa na mnie bardziej niż poprzednie dwa zapętlone trzydzieści razy. A się wątpiło, czy warto jechać do tego Poznania, skoro się nie biega…

Miłego dnia!

Listy od Agaty

Za dużo presji w tworzeniu do neta?
Pozwól mi ją z Ciebie ściągnąć.
Zapisz się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera od Agaty Borowskiej. Szczegóły przetwarzania danych znajdę w polityce prywatności.