Playlista na ostre koło

Jesienna playlista z ostrym kołem w tle

Kategoria:

 

Jesień. Chętniej chodzi się po domu na palcach, kot częściej zostawia ślady sierści na szarych dresach. Z ochotą sięgam po kawę zbożową muśniętą miodem, pamiętając, że to przecież, jak wskazuje nazwa, to wielce zakazane zboże. No trudno.

Kiedy biegacze robią życiowe rekordy  na zakończenie sezonu, ja o bieganiu ledwo myśląc, mimo że życiówki w perspektywie, wynoszę ostre z mieszkania. Biała piękność nie pasuje do jesiennej kolorystyki – raczej stanowi dla niej kontrast. Tak, ten biało-błękitny obłok tuż nad bydgoskimi chodnikami to ona. Skupiam się na tej chmurce, na radiu z każdej perspektywy, na jesiennym podjadaniu i niwelowaniu jego skutków podczas jeżdżenia w miejscu interwałów długiego czasu i w efekcie… nie mam zbyt wiele do powiedzenia.

Jesienna playlista na rower

To minie; wtedy znów znajdą się słowa, by móc w końcu wrzucić swoje trzy grosze na temat rzeczy, o których nie mam pojęcia, albo tych, o których wiem zbyt dużo. Póki co jednak korzystam z jesiennej ciszy w głowie i bloga wypełniam tylko efektem ponownego zafixowania się głowy ostrokołową tematyką. Oto garść utworów, które, ujęte w najróżniejszych listach „fixed gear”, dosładzają mi tę rzeczoną zbożówkę.

<

 

 

A Ty czego słuchasz jesienią?

Listy od Agaty

Za dużo presji w tworzeniu do neta?
Pozwól mi ją z Ciebie ściągnąć.
Zapisz się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera od Agaty Borowskiej. Szczegóły przetwarzania danych znajdę w polityce prywatności.